Sürdürülebilirlik

Prensiplerimiz

SOSYAL SORUMLULUKBizimle aynı sürdürülebilirlik felsefesini benimsemis, sosyal ve çevresel sorumluluk sahibi kurum ve kisilerle çalısmak ve prensiplerimizden ödün vermemek bizim için bir projeden edinilecek kardan daha önemlidir.

Beraber çalışacağımız kişilere karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirebilmek adına öncelikle bizimle aynı felsefeyi benimseyen, sorumluluk ve vicdan sahibi kişileri işe almak her zaman bizim için büyük önem taşımıştır.Bu düşünceden yola çıkarak oluşturduğumuz ekiplerdeki kişiler de birbirleriyle uyum içinde sorunsuzca çalışmakta ve bu da aynı kişilerin bizim bünyemiz altında uzun süre çalışmak istemesine sebep olmaktadır. Bu süre boyunca her bireye kendini profesyonel yönden geliştirmesi için gerekli ortamları sağlamak ise Boyvadaoğlu İnşaat olarak başlıca hedeflerimizdendir.

ÇEVRESEL SORUMLULUK


Yaşadığımız çevrenin doğal dengesini korumak, mümkünse geliştirmek giderek kirlenen dünyamızda artık bir zorunluluk haline gelmeye başlamıştır. Dünya çapında her sektördeki büyük şirketler artık tüm projelerinde daha 'yeşil' yöntemler kullanmaya yönelmiş ve bazı ülkelerde bu yöntemler yasal yükümlülükler haline getirilmiştir.

Ülkemizde de bu yolda çalışmalar başlamış ve devam etmektedir. 

Biz Boyvadaoğlu İnşaat olarak hem projelerimizde hem de bu projelerin hayata geçirilme sürecinde mutlaka uyulması gereken standartlar belirledik:

- Enerji, karbon ve çevreye zararlı materyal kullanımını minimize etmek,
- Su kaynaklarının ölçülü kullanılmasını ve asla zarar görmemesini sağlamak,
- Tüm atıkları mümkün olduğu ölçüde geri dönüşüme kazandırmak,

EKONOMİK SORUMLULUK


Boyvadaoğlu İnşaat olarak belirlediğimiz sürdürelebilirlik felsefesini en mükemmel şekilde uygulayabilmek için beraber çalıştığımız iş ortaklarımızı ve başlayacağımız projeleri dikkatle seçmekte ve hem kendi şirketimizin hem de beraber çalıştığımız şirket ve kurumların ekonomik sürdürülebilirliğini sağlamak için mümkünse her projede aynı şirketlerle çalışmayı tercih etmekteyiz.